| Alex_4944 a întrebat:

Ce sport imi recomandati pentru cresterea muschilor >picioarelor?

Răspuns Câştigător
| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Footbal

9 răspunsuri:
| andrey910 a răspuns:

Pai pentru cresterea muschilor se practica culturismul... daca vrei sa ai rezultate, de la fotbal cresc mai greu...du-te la sala de fitness.

| katy a răspuns:

Atletism,aerobica,fitness,culturism

| filipm2001 a răspuns:

La sporturi atletice (gen alergare, fotbal, ciclism, etc.) se pune accentul pe tonifiere si fibra, si nu atat de mult pe masa. Mergi la sala eventual sau poti face gimnastica, fitness. Acolo se dezvolta mai multa masa. Intreaba profesorul de sport de la scoala. Sigur stie el sa-ti dea cateva sfaturi utile.
Succeswinking

| Zenithf a răspuns:

Ai vazut ce repede cresc puii de carne? Tine mult de genetica si de alimentatie. Tu vrei sa arati asa? Fa atletism, inot, hiking si te vei dezvolta frumos. :-\

| Reek54 a răspuns:

Alergare,inot,ciclism.

| dianadiana2000 a răspuns:

Categoric atletism(asta fac si eu si am muschii de la picioare foarte dezvoltati)fac cu greutati, alerg(intelegi uh?)acum...e trebuie ta ce-ti plc...

| Sonny a răspuns:

Fotbal, baseketul sau handbal.

Răspuns utilizator avertizat
| Rocksy a răspuns:

Karate...fac de mult timp...si am observat ca-mi cresc si la picioare si la maini.tine`te de sportu` asta.e f frumos. unii zic ca`ti rupi gatu`. fleacurioh go onpeste 1 an sau cateva luni o sa vezi ca ti-au crescuthappy