| Iadhira a întrebat:

Ce sport sau ce exerciţii ar trebui să fac pentru a avea mai multa forţă în mâini (cu tot cu braţe)? Vreau răspunsuri practice, precizez că sunt fată, deci nu o să mă apuc să ridic greutăţi.

Răspuns Câştigător
| hummer24 a răspuns:

Da, asa este flotarile sunt bune pentru tine, nu iti face griji ca nu o sa faci muschi mari de la ele, dar o sa prinzi ceva forta, sau mai poti sa feci diverse exercitii cu extensorul, dar sa folosesti numai o coarda din cele 5

2 răspunsuri:
| ForeverWarrior a răspuns:

Flotari in genunchi

| negru30 a răspuns:

Scuze pentru raspuns - dar daca nu doresti sa ridici greutati are dreptate aligator