| FeelLove a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=dR7EwpZQ8sc

Ce parere aveti despre aceste exercitii? Ati incercat? A incercat o persoana pe care o cunoasteti? Daca voi face eceste exercitii zilnic vor aparea rezultate? Astept raspuns!:*

Fundita!

Răspuns Câştigător
| naf29 a răspuns:

Salut, eu am incercat aceste exercitii cand m-am apucat de facut abdomene, dar dupa 2-3-4 luni trebuie sa schimbi exercitiile, sa aduci ceva nou, altfel risti sa se obisnuiasca corpul cu exercitiile si nu o sa mai fie progrese asa vizibile si rapide. P.S. Intra la mine pe blog si vezi mai multe exercitii. Daca vrei sa ai un abdomen frumos nu trebuie sa faci doar abdomene trebuie sa faci si cardio (alergare, banda, bicicleta, stepper, etc). Succes si spor la miscare. http://antrenorpersonal.wordpress.com/

| FeelLove explică (pentru naf29):

Ai incercat aceste exercitii pentru un abdomen "perfect"? Daca da ce rezultate ai observat?

| naf29 a răspuns (pentru FeelLove):

Da, am incercat aceste exercitii, sunt foarte bune pentru inceput, dar nu stiu daca poti face 8 min, daca nu esti obisnuit cu efortul e greu, dar nu imposibil. Rezultatele se vad in 2-3 luni, nu te astepta sa se vada ceva intr-o zi sau o saptamana. P.S. Trebuie sa ai o alimentatie cat mai sanatoasa. (Daca ai intrat pe blog, la postul cu: "Abdomene acasa" in clipul 3 sunt eu, facand ceva exercitii pentru abdomen).

3 răspunsuri:
| PrunaPătrată a răspuns:

Da, eu practic abdomene de 1 an si jumatate si au aparut rezulate am 4 patratele pe abdomen big grin eu iti recomand sa incepi cu cate 10 pe zi, daca vrei rezultate si prin alte zone ale corpului poti sa faci si : flotari si genoflexiuni iti spun sa faci cate 10 pe zi din fiecare, funda happy te rog?