| andrey2005 a întrebat:

Ce sunt "calisthenics"? Vreau si eu detalii si poate un canal de YT/site care sa iti arate acest tip de exercitii.Sunt eficiente?
Exista alt tip de workout mai eficient?
Adica, am 16 ani, 1.74, 60 kg.si as vrea sa fac o mica MARE schimbare, numai ca nu stiu cum sa incep, ce sa fac, ce sa mananc si nu vreau sa ma apuc si sa fac asta prost. Vreau sa imi raspundeti la intrebarile de mai sus cat mai serios si sa imi dati informatiile necesare. FUNDA happy

1 răspuns:
| 1231242 a răspuns:

Salut!
Antrenamente facute cu greutate corpului(flotari, genuflexiuni etc.). Apucate de orice fel de miscarehappy