| Alberto4002 a întrebat:

Ce suplimente sa cumpar pentru dezvoltarea masei musculare într-un timp foarte scurt

12 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Nici cu 5 fripturi pe zi + 5 farfurii de orez/carotfi + injectii cu steroizi nu pui muschi intr-un timp "foarte scurt".

Muschii cu: antrenament DUR + multa mancare (cat o familie de 4 persoane) + suplimente si se fac in ANI DE ZILE.

Doar copiii pamaplai si firavi incearca sa puna muschi "foarte repede", in sportul asta "3 ani" = foarte repede.

| aXy99 a răspuns:

Intr-un timp foarte scurt?
Testosteron enantat, Oxandrolon, Anapolon 50, Danabol, Trenbolon, Equipoise, si, nu in ultimuil rand, Dimetiltrienolon.

| AlexElektro1987 a răspuns:

Suplimente de tip Mass Gainer. Astea te ajuta sa dezvolti mai repede masa musculara si sa mai pui si niste kg in plus pe tine, dar sa nu ai impresia ca iei asa ceva si dupa o luna esti de doua ori cat erai inainte sa incepi sa consumi asa ceva.
Si daca ai lua steroizi, tot nu ti se dezvolta masa musculara asa, peste noapte.

| Pantagruel a răspuns:

Nu exista asa ceva. Pune osul la treaba.

| Damon217 a răspuns:

Mănâncă Gogule, lasale in pace de suplimente, eu nu am ieșit cu suplimente campion național

| AnastasiaK a răspuns (pentru Damon217):

Campion national la ce?

| Damon217 a răspuns (pentru AnastasiaK):

Culturism...

| AnastasiaK a răspuns (pentru Damon217):

Felicitări, dacă zici că nu ai folosit suplimente. Usor greu de crezut, dar 'nevinovat până la proba contrarie'. Felicitări si dacă ai folosit.

Banuiesc ca la campionatele de saptamana trecută. As putea să întreb si categoria?

| Damon217 a răspuns (pentru AnastasiaK):

Am folosit și suplimente, dar mâncarea a făcut tot crede-mă, am ieșit anulat trecut campion, nu sunt acasă deocamdată și stau pe bara de 7 luni. Dar dă-mi un follow pe insta DamianFusea?

| Doctorbbtt1 a răspuns:

Dacă ești slab asa o sa rămâi, mănâncă sănătos și fa exerciții, du-te la sala sau baga mare la lopata

| Cosmin86 a răspuns (pentru Doctorbbtt1):

Serios? Asa o sa ramai? De unde ai scos asta?

| AndreeaIzabela280 a răspuns:

Gymbeam