| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

Ce ziceti ajunge vreo echipa din cele prezente din Romania in grupele UCL sau UEL?

7 răspunsuri:
| Plato a răspuns:

Mandria Ardealului, Campioana Fotbalului Romanesc, CFR 1907 Cluj

Răspuns utilizator avertizat
| UnSimpluRoman a răspuns:

Steaua e cap de seria si ar trebui sa aiba prima sansa

| Plato a răspuns (pentru UnSimpluRoman):

Steaua e in liga 4, ma indoiesc ca e cap de serie.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cine? Liviu dragnea? Unde?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ramane dan petrescu la cfr poate au ceva sanse sa intre ..depinde cu ce echipa cade in turu 3 si in play off.eu zic ca fcsb au cele mai mari sanse sunt cap de serie sau cine stie poate se vor califica viitorul sau Craiova si celalalte nu

| andreiminion a răspuns:

Daca ramane Dan Petrescu la CFR Cluj are sanse.Si FCSB are sanse foarte mari.Sa speram ca vom avea echipe.