| Daniel_Dan_1997 a întrebat:

Sa va spun povestea mea pe scurt
Deci eu mereu am fost mare in comparatie cu majoritatea oamenilor, la 1.85 aveam 97 de kg nu eram gras cum s-ar zice eram bine facut aveam putina burta dar nu se observa, eu timp de 5 ani am avut aceeasi greutate nu puteam sa slabesc sub 97 nici daca stateam nemancat 2 luni nimic nu stiu de ce, a inceput sa-mi apara o acnee foarte severa, timp de 6 luni am avut tratament cu antibiotice, am inceput sa ma ingras vreo 5-10 kg am facut burta acum se observa...
eu muncesc foarte mult la gradina, si in fiecare seara fac timp de 10 minute exercitii la un aparat numit ab generator de 3 luni nici o diferenta, bine ineles am tinut si regim, si nu le pot da jos. am citit pe net ca de la antibiotice m-am ingrasat ca nu mai digera bine mancarea. acum am terminat tratamentu.as dori sa dau jos kg care le am loat, Cunoaste cineva niste pastile ceva de slabit care sa functioneze? sau puteti sa imi dati niste sfaturi? ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| untu a răspuns:

Sa renunti la paine (contine amidon) si la dulciuri,mananca multa mamaliga si piept de pasare fript (gratar), mananca niste fructe mere, portocale, banane si zmeura! Un pumn de zmeura arde toate caloriile! Tu stai la casa, la tara?

| Daniel_Dan_1997 explică (pentru untu):

Da stau la tara mz

2 răspunsuri:
| peperonies a răspuns:

Nu mai bea altceva in afara de apa si nu mai manca nimic facut cu zahar, faina, orez sau cartofi. e tot ce trebuie sa faci. spor.