| AxlRose a întrebat:

Creatina ajuta daca vreau sa ma fibrez? Am 1.80 inaltime si 78 de kg,pun masa musculara foarte usor pe mine dar am si grasime(mai multa decat as vrea) in corp.Ce altceva m-ar ajuta sa ma fibrez? De preferat nu prafuri, ceva natural. Funda

Răspuns Câştigător
| RobertMoon a răspuns:

Creatina nu face nimic altceva decat sa iti umple muschii cu apa, iar daca ai grasime si nu esti definit vei fi pufos, moale. Iti recomand un fat burner, iar apoi iei niste stimulatoare masa musculara.

| AxlRose explică (pentru RobertMoon):

Recomanzi ceva fat burner?

| RobertMoon a răspuns (pentru AxlRose):

Super fat burner.http://suplimente-culturism.ro/super-fat-burner.html
Sau daca vrei ceva rapid îți recomand Winstrol, căuta pe net.

| RobertMoon a răspuns (pentru AxlRose):

,,Super fat burner,, (100 pastile 54 lei). Daca vrei ceva si mai rapid îți recomand Winstrol.

| AxlRose explică (pentru RobertMoon):

La super fat burner se iau toate pastilele inainte de antrenament? de exemplu in cazul meu 3 pastile le iau toate deodata?

| Cosmin86 a răspuns (pentru RobertMoon):

De ce recomanzi winstrol?

Poate el nu e COMPLET IDIOT sa bage steroizi, la asta te-ai gandit?

| RobertMoon a răspuns (pentru Cosmin86):

O metoda mai rapida, e alegerea lui nu obling pe nimeni.

| Cosmin86 a răspuns (pentru RobertMoon):

"Creatina nu face nimic altceva decat sa iti umple muschii cu apa"

serios? nu face nimic altceva?

mai documenteaza-te

| AxlRose explică (pentru Cosmin86):

Sunt de acord cu tine, dr m-a ajutat cu acel fat burner. Totusi inca is nehotarat daca sa iau fat burner sau sa iau whey protein

| Cosmin86 a răspuns (pentru AxlRose):

Pai nu se "exclud" unul pe celalalt.

whey protein = proteina din zer ( whey = zer, in engleza ) reface fibrele dupa antrenament si ajuta la cresterea masei musculare.

fat burner = arzator de grasimi.

Ca fapt divers, doar cu fat burner fara proteine ( macar din mancare, gen 4-5 fripturi pe zi ), o sa arzi si din muschi odata cu grasimea.

11 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

Da. Toate odată. Eu iau ceva de masa musculara si iau 5 pe zi. In zilele când nu te duci la sala iei 3 înainte de culcare, iar cand te duci le iei pe drum pana sa ajungi la sala.