| adi97 a întrebat:

Credeti ca Real va putea cu Murinho pe banca sa gaseasca o metoda sa o invinga e barca? Eu cred ca este foarte greu dar totusi singurul antrer care ar putea sa o invinga ar fi Murinho. Voi ce crede? Cine credeti ca va castiga ucl anul asta?

6 răspunsuri:
| Dark13 a răspuns:

O poate invinge pentru ca ronaldo este foarte bun o sa vezi ca o bate Murinho este un antrenor foarte bun cu multa exphappy dar se pare ca in ultima vreme nu prea reuseste sa o bata pe barcelona dar o va bate sambata ii da o lectie de umilinta

| adi97 explică (pentru Dark13):

Te bazezi tu pe ceva cand esti atat de sigur si eu nu sunt un idiot fan catalan sa zic ca Barca castiga fara sa stiu nici macar 3 jucatori din echipa catalana.Cred ca in istoria fotbalului nu au mai fost El Clasico asa de interesant ca cel de acum si de ani trecuti.Victoria va fi a celui care va fi mai bun si eu cred ca daca Barca va juca Tiki-Taka cum stie ea mai bine si Realu nu o va putea surprinde pe contra-atac eu cred ca victoria va fi a lor.

| Dark13 a răspuns:

Pai eu stiu ca barcelona joaca foarte bine dar nu poti zice ca real joaca slab real sta foarte bine in aparare si in atac iar barcelona eu cred ca mai bine in atac.si in aparare dar o sa vezi ca amandoua vor incearca sa isi dea viata pe teren pentru a castiga e un el classico nu crezi car vrea o echipa sa piarda e o rivalitate istorica intre cele 2 vei vedea sambata ca real o bate pe barca

| adi97 explică (pentru Dark13):

Ce spuneai rolling on the floor))))Cumva realu a luat bataie si a iesit din Cupa?rolling on the floor. Scuze oricum a jucat si real foarte bine si putea sa castige dar din nou Barca a demostrat ca e cea mai buna din lume

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deja m-am saturat de Murinho asta... E praf. Atat timp cat vor fi cei 3: Messi, Xavi si Iniesta nimeni nu o va bate pe Barca si nu zic asa ca sunt eu fanul Barcelonei ci vorbesc in calitate de fan al Realului dar totusi sa fim realisti. Astia 3 jucatori de la Barca + antrenorul Pep nu au cum sa fie invinsi. Cei trei stiu cel mai bine jocul Barcelonei deoarece cariera lor a inceut la Barcelona. Doar 1 singura salvare are Real: sa il ia pe Neymar si dupa parerea mea sa il dea pe Benzema si sa il ia pe Pato sau pe Rooney si sa-l si ia pe Nasri si daca face Realu cum ii zic eu ii rupe pe toti. (Real are nevoie de un varf de atac smecher si sigur pe el nu de Benzema)

| adi97 explică (pentru anonim_4396):

Dupa parerea mea Neymar este praf cum sa fie asa de mediatizat si asaltat un pusti care nu a aratat nimic fotbalului.Dca Real nu ar mai sta''cu fundul in poarta''si ar conta ceva mai mult pe mijloc si ar inncheia cu pasele lui xavi si iniesta macar sa isi faca ei jocu au multe sanse sa invinga.Eu cred ca Benzema este un varf foarte bun si Murinho un antrenor exceptional.Sa nu uitam cine mai e la Real cum ar fi un Di Maria sau Ronaldo care pot face diferenta si multi alti jucatoricare o pot opri pe Barca din seria lor de victori consecutive.