| Kubota a întrebat:

Cum fac sa mi se vada venele la biceps?

Răspuns Câştigător
| k1d0o a răspuns:

Pai trage cat mai multe KG la sala in cazul in care faci sau ca sa ti se vada venele ia proteine, daca esti gras ia amioacizi si dupa ce slabesti ia proteine si o sa ti se vada venele, acum poti lua si proteine care iti definesc venelewinking... sunt fel si fel de proteine.

| Cosmin86 a răspuns (pentru k1d0o):

Serios? Ia zi-mi tu o proteina care iti defineste venele, eu stiam ca nu exista asa ceva laughing

| Cosmin86 a răspuns (pentru k1d0o):

Hai mah copil mic, nu-mi arati si mie o proteina care "defineste venele"? hai, ca deja mor de ras la ce prostii ai putut sa scrii laughing

13 răspunsuri:
| whitesensation a răspuns:

Baga **** steroizi si o sa ai vene cate vrei

| Cosmin86 a răspuns (pentru whitesensation):

Esti si tu pe langa

| Alx_Stelii_1980 a răspuns:

Venele apar la suprasolicitare, deci munceste-n sala pana lesini happy si o sa ai o pompare bunabig grin

| OCola a răspuns:

Nu mai luati ma proteine fa bari http://www.youtube.com/watch?v=SoZ8HWgmhRM

| Cosmin86 a răspuns (pentru OCola):

Tu ai habar macar ce sunt proteinele? stii spre exemplu ca si tu consumi?

| OCola a răspuns (pentru Cosmin86):

laughing haha proteinele dauneaza si sala uiate la BarBrothers

| Cosmin86 a răspuns (pentru OCola):

Aia au luat steroizi, nu proteine.

proteine = carne, peste, branza, oua, lactate

Si shake-urile proteice pe care le iau sportivii tot din astea sunt facute, sunt suplimente ( adica facute din mancare ).

Nu mai confunda suplimentele cu steroizi.

| OCola a răspuns:

Esti prostu tu si nu sti eu nu iau proteine sau steroizi fac doar bari flotari

| Goe_Lets_1994 a răspuns:

Te incordezi
e asa de greu?

| Kubota explică (pentru Goe_Lets_1994):

laughing)...da-mi id tau sa vb pe mess. daca vrei

| Emil_Stefan_1994 a răspuns:

Fa exercitii pentru dezvoltarea bicepsilor cu ganterele...