| anonim_4396 a întrebat:

Cum imi pot strica bicicleta, ca sa nu se mai poata repara, incat sa ma lase parintii sa iau alta?

6 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Așa am căutat eu când eram copil ca să scap de o pereche de încălțări; la urmă mi-a părut rău de ei că începuse să îmi placă. happy
Poți vinde bicicleta pe olx și părinții să pună diferența pentru o alta nouă.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mergi pe ea si filmezi video-uri si faci timelapse si vinzi pe site-uri stock videos. Pana se strica de la pedalat iti iei 5000 de alte biciclete.

| PainTech a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu stiu cine ar cumpara videoclipuri cu o bicicleta ruginita filmata cu telefonul. Si afecerea aceasta cu videoclipuri de stock cere o investitie.

| anonim_4396 explică (pentru PainTech):

Pai nu filmeaza bicicleta ci ce e in jurul ei. Daca se duce cu ea la mare, filmeaza marea.
Sau o poate darama sub o masina si pune pe stock photo, se vand alea la campanii gen "nu-ti lasa copii nesupravegheati ca da masina peste ei"

| QWERTY55 a răspuns:

Pune mana pe ciocan si da tare de tot peste spite. N-am alta idee, scuze. happy

| Euuu2728 a răspuns:

Îi rupi cadrul happy