| steffan a întrebat:

Am si eu o intrebare as vrea sa fac muschi intr-un timp mai scurt. dar la sala nu pot sa merg ca e departe si alte activitati nu sunt aproape nici ele doar acasa as putea sa fac ceva ce exerciti ce imi sugerati ca as putea face?

Răspuns Câştigător
| Wtf9000 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=c_Dq_NCzj8M
Fa asta cat de mult poti in fiecare zi, si sa vezi muschi.;)

3 răspunsuri:
| sese a răspuns:

Incearca o igrasie, ca tot esti comod se pare sau prepara-i in sange sau bine prajiti(e vorba pi buni de muschi).

| andi a răspuns:

Auleu ma doare stomacu de la ras " şese " cred ca am sa fac febra doar de la ras, deci stau acasa si fac muski...happywinking rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba andi taci ba din gura... am intrebat daca imi poate spune ce exercitii pot face acasa... nu am unde sa merg sa fac exercitii altundeva decat acasa...mai bine taci!