| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa-mi maresc soldurile si sa am un fund mai bombat? Pun FUNDAAA! ajutati-ma va rog?

5 răspunsuri:
| ȘefuLaValută a răspuns:

Cu pompa

| buburuza2007 a răspuns:

Exercitii pentru fese, cu soldurile nu stiu ce sa zic, daca asaa te-ai dezvoltat nu ai ce face dar la fund trebuie lucrat cu exercitii, la sala sau acasa gasesti destule pe internet, have a nice day happy

| alinutza0408 a răspuns:

Incearca exercitii pilates

| Sephyroth a răspuns:

Acelasi lucru ca si la sanilaughing)

| Sephyroth a răspuns:

De fapt, nu sunt sigur, dar cred ca daca porti tocuri ti se ridica fesele (devine fundul mai bombat). Cauta pe net.