| ela_2944 a întrebat:

Cum pot slabi la picioare si fund? cum imi pot tonifia muschii si diminua celulita?

help me

3 răspunsuri:
| TaviComplicat a răspuns:

In primul rand invata romana si apoi ai grija de ''fundul'' tau. fund =fese.

| theLOVEsc a răspuns:

Incearca exercitii care iti solicita acei muschi. Poti sa il/o intrebi pe porfa/profu' de ed.fizica ce exercitii sunt bune la acei muschi

| kissyou20lukas a răspuns:

Eu zic sa alergi seara cand nu este nici prea cald, nici prea frig. Sa iei un ritm comod sa nu fortezi din prima ca nici eu nu am inceput tare din prima:). Deci asta iti recomand pentru slabit. Pentru tonifiere uite aici niste exercitii simple pentru fese (picioarele se vor tonifia de la alergat) http://www.youtube.com/watch?v=hTQCKDIq9U8