| AlexSkillz19 a întrebat:

Cum sa cresc pana la 1.80? Am 1.67 la 14 ani

14 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Fi calm ca mai vei creste,nu trebuie sa faci nimic,mai ai multi anii in care sa cresti, ai putea face cardio si o alimentatie fructe, legume, carne, masline, lactate

| DaniTDCI a răspuns:

Te ti cu mainile de o bara inalta de 2 metri, rogi pe cineva sa iti lege de fiecare picior cate o nicovala de 400 km, stai asa 3 ore pe zi, voila

| Mihai007005 a răspuns (pentru DaniTDCI):

Nicovala de 400 km laughing Asa nu i s-ar ''lungi'' mainile si picioarele si corpul ar ramane la fel? laughing

| AlexSkillz19 explică (pentru DaniTDCI):

Da

| DaniTDCI a răspuns (pentru Mihai007005):

400 kg, imi cer scuze de greseala grmaticala laughing

| Mihai007005 a răspuns (pentru DaniTDCI):

A fost o greseala utila, poate a mai facut pe unii sa zambeasca happy

| nirocino a răspuns:

Ai incercat patul lui Procust! thinking

| patrik986 a răspuns:

Stai linistit..esti in crestere pana la 18 ani..depinde de hormonii tai de crestere, nu tu decizi cat cresti.

| PIPER23 a răspuns:

Din ce vad eu, pana la 18 o sa ajungi la 180 cu siguranta.

| andreeahtml a răspuns:

Încearcă un sport și dacă faci sală evita greutățile, axeaza-te mai mult pe cardio.

| TeIauLaMisto a răspuns:

Ai incercat cu masa de intindere?

| EliChan a răspuns:

Ai rabdare, o sa cresti in timp.

| AlexSkillz19 explică:

Da am sanse sa cresc pana la 1.80?

| LionKiller7 a răspuns:

Basket!