| Virginelor_Interzis_1993 a întrebat:

Cum sa imi formez un ( 6 pack) la abdomen?

Răspuns Câştigător
| Robert030 a răspuns:

Faci miscare - sari, mergi, alearga, joaca fotball, tenis, baschet ce vrei, stai in maini, du-te in parc.
Fa asta pana nu mai ai burta DELOC.
Ca sa te incurajez, vreau sa-ti spun ca toti avem acel 8-pack ascuns acolo dupa grasime, ultimele 2 "pachetele" fiind slabe si nu se vad. Asa, incepi cu abdomene - 4 serii a cate 10; apoi poti incerca sa faci abdomene mai speciale si iti lucrezi si acele 2 patratele pentru un 8-pack. Ideea e sa faci tot felul de abdomene inventate de tine, le iei pe cele mai grele, faci 4 serii a cate 10 din fiecare (cu pauza de 15 sec intre serii). Bafta!

4 răspunsuri:
| JokerV a răspuns:

Pai lucrand desigur deci lucreaza maxim de 2 ori pe saptamana la abdomen nu lucra cand ai febra musculara nu lucra in fiecare zi cea mai mare prostie fa diferite genrui de abdomene nu un fel si 10000000 de repetari gasesti pe youtube diferite progame pentru ab cat sa te sasturi...acum cu 6pack depinde poti sa ai 4 pack sau 8pack sau chiar 6... tine de cum esti nu ai cum de ex sa faci 8 pack daca ai 4 pack

| Sicmao a răspuns:

Ia-te dupa videoclip.Fa din doua in doua zile. Rezultatele nu vor intarzia sa apara.
http://www.youtube.com/watch?v=vkKCVCZe474

| InnaBotezatu a răspuns:

Pai Abdomene..la inceput cate 50 pe zi dupa din ce in ce mai multe si apropo trebuie sa te tii de abdomene nu faci 1 zi si dupa gata. Sper ca te-am ajutathappy

| JokerV a răspuns (pentru InnaBotezatu):

Cam mult 50 ma si faza cu in ce mai multe total gresit