| k1dutz82 a întrebat:

Cum sa le trec mingea mai usor printre picoare prietenilor cand jucam fotbal. Mai dau surte dar mai rar. In rest stiu cat de cat fotbal! happy
Stiu ca suna cam stupid...

3 răspunsuri:
| YunoGasaiEceaMaiTARE a răspuns:

Ca sa faci asta trebuie sa stiu pentru ce:
1. portar
Pentru a face asta trebuie sa fugi incet si cand face un pas mai mare dai o pasa cu latul.
2. Jucatori:
Pentru asta trebuie sa fugi pe pasi mici, iar apoi, la 1 metru de un jucator, trebuie sa dai pase fix cand ce din fata face un pas. Asa are timp mingea sa se duca.

| vasy1997 a răspuns:

Duci putin mingea in partea dreapta sau stanga (cum ti-e mai rapid) si cand ei se intind sa o ia tu le-o bagi printre picioare laughing
Sper sa iti iasa! happy

| k1dutz82 explică (pentru vasy1997):

Multumesc de raspuns o sa incerc laughing