| almaz a întrebat:

Cum să slăbesc fără ca să pierd din mușchi sau din rezistență?

Să fac cardio sau să ridic fier? Sau să le combin?

Răspuns Câştigător
| nopainkiller a răspuns:

Salut!
Daca vrei sa slabesti fara sa pierzi din musculatura, adica sa nu faci foamea iar corpul tau sa se autocanibalizeze cu ajutorul resurselor din musculatura va trebui cu siguranta sa combini aceste doua modalitati!
Daca vei face extensiii si ridicari nu numai ca vei pierde din tetutul adipos si nu si nu vei pierde masa musculara ci vei obtine o masa musculara mai mare iar corpul tau va fi mult mai sculptat!
Bafta in sala de forta!

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Sa le combini