| AvalohAlyn a întrebat:

Cum sa stiu mai mult fotbal?

10 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Prin antrenament mai des şi mai eficient.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Antrenamentul e mama invataturii

| Ibrahimovic a răspuns:

Depinde.daca nu esti facut pentru fotbal poti sa mergi la Real Madrid, Barcelona si care mai vrei tu...fotbalul, adevarat se si invata, dar trebuie sa ai si calitatile tale, fara sa le inveti de la cinevahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
http://www.tpu.ro/......iretul-de/
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Cumpara-ti o minge si du-te intr-un loc privat unde sa exersezi sa controlezi mingea.Pentru inceput trebuie sa stii sa alergi cu mingea la picior, sa dai si sa primesti pase si sa sutezi la poarta. Dupa ce ai inceput sa poti controla mingea invata asa faci duble, vei prinde echilibru si te va ajuta mult. Apoi du-te cu prietenii si joaca fotbal ca sa prinzi experienta jocului.Aaa nu uita sa te uiti la meciuri cum ar fi cele din liga Angliei acolo se joaca fotbal adevarat.

| BracKMyhay95 a răspuns:

Cel mai bine, du-te la o echipa de juniori/seniori si vei invata acolo destule.
Daca esti din Galati zi-mi si mie fb-ul tau poate jucam un meci.

| alex500 a răspuns:

Du-te la o scoala de fotbal, acolo vei invata!

| RyanFlame98 a răspuns:

Simplu:uita-te la meciuri si apoi pune in aplicare ceea ce ai vazut.Un sfat:cand pui in aplicare ceeai ce ai vazut fa-o cu mai multi sau chiar cu un singur prieten pentru ca e mai usor sa inveti cand ai cu cine sa practici

| edytZzza a răspuns:

@alex500: el este incepator.

Eu zic sa inveti mai intai pe afara cu colegii tai de bloc/scoala si apoi cand vei mai creste, sa te duci la un club sportiv de fotbal din orasul tau. Nu te du de acum trebuie sa mai cresti si apoi.

| morandi a răspuns:

Invatand...tongue