| dragonbos a întrebat:

Cum sa te antrenezi la sacul de box pentru a-ti mari viteza si rezistenta pumnului. funda

Răspuns Câştigător
| BananaSuparata a răspuns:

In primul rand alimentatie potrivita. Sa ai niste gantere de 5 kg daca poti, daca nu mai mici, cum vrei. Si mereu sa te relaxezi, sa nu fii prost sa dai 1 ora fara oprire cum a zis ala. Dai 15 min, si stai undeva jos 5 min, te relaxezi si cu timpul tot mai lungi partidele de lovituri si mai scurte pauze, dar iti zic sa nu dai mai mult de 30 min ca obosesti aiurea si na.

1 răspuns:
| zHeArTz a răspuns:

Manusi + o ora de lovituri scurte fara oprirewinking.