| HeloKity a întrebat:

Ce pot face sa scap de surplusul de piele care mi-a ramas la nivelul abdomenului dupa ce am slabit 23 kg? fara operatie bineinteles, am doar 17 ani..merg si la sala dar nu da rezultate.

3 răspunsuri:
| Tzukushi a răspuns:

Saracuța de tine

| zuzu04 a răspuns:

Poti merge la medicul de familie sau la dermatolog sa-ti dea ceva creme. Auzisem ca, ceva creme pe baza de coaja de portocala sunt bune pentru asta

| Munteanu_Vasile_1967_0875 a răspuns:

Ca sa scapi de surplusul trebuie sa mergi la medic alta solutie nu ai