| Marianutzu a întrebat:

Cunoasteti fotbalisti care desi au avut probleme cu inima au reusit sa faca cariera in fotbal?

3 răspunsuri:
| alexandrey a răspuns:

Cristiano Ronaldo a avut probleme cu inima
"The Sun", cunoscutul tabloid britanic informează că starul lui Real Madrid a fost supus unei şedinte cu laser la vârsta de 15 ani, din cauza unor probleme ale miocardului. Potrivit sursei citate, inima sa bătea foarte tare, chiar şi atunci când se afla în repaus total.

| RobertMoon a răspuns:

Cu inima nu stiu, decat Catalin Hildan care a murit pe teren, dar ce zici de Eric Abidal care a avut cancer de 2 ori si l-a invis tot de 2 ori, iar numarul pe care il purta era 22, prima cifra repezentand de cate ori a avut cancer, iar a doua de cate ori l-a invis.winking

| Diavolcata a răspuns:

Nu, deja daca ai probleme de inima, nu are rost, multi au riscat si multi au fost gasiti "decedati" pe terenul de fotbal, sau in timpul meciului. Prea periculos, nu as spune sa te risti aiurea, e viata ta in joc. Succes!