| anonim_4396 a întrebat:

Daca alerg 30 de minute in fiecare zi slabesc?

14 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Normal ca slabesti! Daca mai treci si pe o dieta sanatoasa este perfect!

| pwp a răspuns:

Cu siguranta! Si daca ai si grija ce mananci se va vedea o diferenta chiar din prima saptamana.

| BiuL a răspuns:

Daca nu mananci mult si nu mananci prostii normal ca slabesti. dar daca dupa alergat bagi o shaorma slabe sanse.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai alerga cam o ora in fiecare zi si se vor cunoaste rezultatele dupa un timp. 1-2 luni poate 3

| piTiCcu a răspuns:

Daca faci si niste abdomene, genoflexiuni mananci sanatos fructe/legume vei slabi. Bafta!

| snzpaul a răspuns:

Dacă menții zilnic acest exercițiu, da! Vei vedea schimbări majore.

| MiculFaraon a răspuns:

Sa slabesti, categoric. Pa-pa.

| aLeXaNdru145 a răspuns:

Sigur,doar daca ai si alimentatia corespunzatoare big grin

| Marwell a răspuns:

Slabesti, dar daca vii acasa si maninci ca spartu, poti sa te si ingrasi, totul e de la alimentatie, dar sportult oricum ajuta, citeste aici cum sa slabesti sigur :
http://wp.me/P3hgwB-O

| Oviiyy a răspuns:

Da vei slabi dar trebuie sa te tii de acest exercitiu

| MariusSB a răspuns:

Daca alergi 30 de minute si ai un stil alimentar prost(fast food etc) nu va functiona...
Daca alternezi alergatul cu o alimentatie corecta bazata pe alimente sarace in grasimi, iti garantez ca vei slabi!
Nu uita, fiind in sezonul cald sa te hidratezi corect( minim 2, 5 L)

O seara frumoasa!

| CIIPRIANNn a răspuns:

Poti sa slabesti daca alergi 30 minute dar trebuie sa mananci si mai sanatos ( fructe, legume ).

| Swaggggg a răspuns:

Daca alergi timp de 1 luna sau poate si mai mult ..cu siguranta vei slabi.happy

| Peleus a răspuns:

Slabesti