| anamarya23 a întrebat:

In cat tp slabesc 10 kg daca alerg 30 de minute cu bicicleta de casahee hee

3 răspunsuri:
| TheHunter38 a răspuns:

Dar dc sa ei o bicicleta de casa, la 20 mil, cand cu 2 mil ei o bicicleta normala, si nici nu te plictisesti te duci in drumuri mai putin aglomerate, acum depinde de cati ani ai?, si de unde esti,.

| melena a răspuns:

Daca tii si o dieta si pedalezi bicicleta de casa 30 de min in fiecare zi in vreo 2 luni slabesti sanatos si fara riscuri. GOOD LUCK!

| faster22 a răspuns:

Uite cum am slabit eu foarte usor. Auzisem ca daca nu mai mananc dupa 6 seara slabesc am decis sa incerc.La inceputul lui februarie am inecput sa nu mai mananc dupa 6 seara si sa tin si pitin cont ce mananc nu mai mancam asa multa paine dulciuri mai deloc.In prima luna eram cam dezamagit nu prea se vedea nici un rezultat insa dupa 4 luni de la 81 de kg am ajuns la 68 de kg