| anonim_4396 a întrebat:

Daca alerg in fiecare zii mult timp e adevarat ca nu se mai pun muschi si nu mai slabesc pentru ca se obisnuiesc muschii

3 răspunsuri:
| Kitty20 a răspuns:

De slabit poti sa slabesti dar trebuie si alte exerciti in afara de alergare, si muschii nu stiu daca se pun doar de la alergare dar o sa ai o conditie fizic excelenta

| Acasel a răspuns:

Se mai Pun Muschii Chiar Multi si iti va fi mai greu sa slabesti

| DamagedHeart a răspuns:

Da, e adevarat ca se obisnuiesc. Dar se obisnuiesc abia dupa vreo 6 luni de alergare zilnica. Iar in aceste 6 luni ti se formeaza corpul.