| deamoncomand a întrebat:

Daca as vrea sa mai slabesc... Dimineata as vrea sa alerg/merg pe role.Dar nu stiu care ma ajuta mai mult.Cateva sfaturi?

9 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

O alimentatie corecta conteaza cel mai mult. Ai asa ceva?

| deamoncomand explică (pentru Cosmin86):

Da,nu sunt asa gras...Cam cu 5-6 kg mai mult...Dar nu stiu ce sa aleg intre alergat/mers pe role.

| Cosmin86 a răspuns (pentru deamoncomand):

Alergat clar. si alte exercitii cardio : sarit coarda, inot, etc. Antrenamente de 1 ora.

Si ce mananci de obicei?

| AntrenorFitness a răspuns:

Alimentatie si antrenament tip cardio, alergare. Poti varia, 3 zile aleragre si 2 zile cu rolele.
http://www.megaproteine.ro/antrenamente-si-nutritie.html

| only2k a răspuns:

Cu siguranţă alergatul happy

| alinbogdann a răspuns:

Alergatul te ajuta mai mult.Dar parerea mea este ca sa nu alergi de dimineata ....Si conteza foarte mult ce mananci!
De ex eu am slabit 8 kg in 3 luni

| MirceaRadu21 a răspuns:

Daca vrei cateva sfaturi si care varianta este cea mai buna intra aici:http://d-news.ro/category/sanatate/
Succes!

| Georgiana_Popovici_1995 a răspuns:

Cea mai simpla metoda de a salabi este sa renunti la dulciuri si la suc, inlocuieste sucul cu apabig grin iar dupa ora 18.00 nu mai manca deloc, si inainte sa te pui sa dormi poti sa faci 50 abdomene, o sa slabesti repede si garantat:d~

| doru99 a răspuns:

Te ajuta mai mult mersul dimineata