| xcristix a întrebat:

Daca beau limonada facut doar cu apa si putin suc de lamaie si mananc mere,morcovi si alte fructe mi se va schimba metabolismul?daca nu,spuneti-mi voi cum pot sa imi accelerez metabolismul pentru toata viata nu pentru 2 ore

Răspuns Câştigător
| stefanradu a răspuns:

Salut Cristix,

Metabolismul il poti accelera cu exercitii fizice. Poti incerca astea:
http://hunkbody.ro/cele-mai-bune-exercitii-cardio-ca-sa-arzi-grasimea/
Spor!

| xcristix explică (pentru stefanradu):

Salut,mersi de raspuns,stiam ca exercitiile fizice accelereaza metabolismul, dar ma intrebam daca faci un sport sau exercitii fizice mai mult timp o sa iti schimbi metabolismul sau doar pe moment si cand nu mai faci sport iti leneveste imediat la loc, totusi o sa iti dau funda

4 răspunsuri:
| telluno a răspuns:

Dc vrei sa faci acest lucru?
Ce te nemultumeste?
Mai bine practica un sport, ceva placut happy

| xcristix explică (pentru telluno):

Vreau sa imi accelerez metabolismul pentru ca sunt gras

Răspuns utilizator avertizat