| Anaasstasssssiaa a întrebat:

Dacă fac exerciții cu benzile elastice, in cât timp văd rezultate la fese? Și cum sa scap de febra musculară?

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

La prima intrebare... depinde de tine, poti sa vezi rezultatele si intr-o luna. Depinde si de alimentatie.

De febra musculara scapi... tot prin exercitii happy

3 răspunsuri:
| siriusblack98 a răspuns:

1. Dar daca eu ma duc si ma angajez acum, in cat timp voi avea propria afacere de succes? Cam asa este intrebarea ta. Sunt N factori care grabesc sau incetinesc progresul. Ca sa nu zici ca nu iti dau ceva estimativ, peste 3 luni ai nevoie.
2. De febra musculara nu poti sa scapi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Febra musculara inseamna ca te-ai antrenat bine. In timp trece, desigur, daca vrei sa nu mai ai pe viitor, nu ai decat sa te antrenezi cu un minim de efort, dar asta nu va aduce niciun beneficiu. Eu cand fac febra ma bucur! big grin

Ce, vrei sa iti dam o data fixa ca tu sa te antrenezi pana atunci si apoi sa te lasi? In acelasi timp se poate spune ca rezultatele se vad dupa fiecare antrenament dar si ca se vad in continuu peste ani și ani. Niciodata nu vei fi multumita pentru ca vei vrea sa progresezi. Asta daca ai ambitie.