| Ionutalsescea a întrebat:

Dacă fac exercitii pentru piept si nu simt durere sau nu simt nimic la piept, intra exercițiul acela oricum? Adică dezvolta pieptul chiar dacă nu simt nimic in momentul in care fac exercițiul?

2 răspunsuri:
| HadesSs a răspuns:

Daca nu simti nimic inseamna ca undeva exista o problema, ori executia nu e corecta ori greutatea nu e potrivita, de cele mai multe ori e prea mica happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa forțezi. Pune mai multe greutăți. Dacă după ce faci exercițiul sau măcar la ultimele repetări nu depui un efort mai mare sau de exemplu sa simți ca te ustura, atunci e degeaba.