| Eugeniusu a întrebat:

Daca fac exercitiul pullover si alerg pe banda 5 minute de 5 ori pe saptamana (luni-vineri) la sfarsitul fiecarui antrenament, ma afecteaza cu ceva? Fac aceasta combinatie pentru dezvoltarea cutiei toracica, mi-a fost recomandata de un culturist. Am inceput aceste exercitii de saptamana asta, insa am o usoara durere intre pectorali, si parca respir mai mult aer (nu stiu sa explic). Dar eu va cer si voua parerea, voi cei care cunoasteti, este ok sau nu? Dau funda si vot, multumesc!

1 răspuns:
| Gimmy97 a răspuns:

Ti s-au intins muschii, deci ai mai mult loc in cutia toracica, si acum urmeaza sa se depuna masa musculara... sincer, sunt putin invidios pe tine happy
Tine-te tare si succes in continuare