| PoeTuL05 a întrebat:

Daca fac shadow-boxing cu greutati in maini devin mai rapid? Greutatile sunt de 5kg pe fiecare mana.

3 răspunsuri:
| ForeverWarrior a răspuns:

Ii prea mult 5kg vreo 2 kg ar mere, si daca ai posibilitatea sa dai la sac iti maresti rezistenta si viteza

| PoeTuL05 explică:

De obicei fac cu 5 kg si nu am nicio problema

| 0rlando a răspuns:

Categoric, dar nu cu greutăți de 5kg, că riști să faci vreo întindere nasoală, eu zic maxim 1kg, vezi cum merge așa și apoi mai poți mări greutatea. Nu e bine să te forțezi prea tare, eu m-am lecuit după ce am stat o săptămână în pat cu dureri groaznice.