| NarutoGokuIchigoHarryPotter567443 a întrebat:

Ziceti-mi si mie e bine daca pun greutati la maini si la picioare cand alerg ca sa fiu mai rapid(adica ma misc mai repede) cand le dau jos?confused

4 răspunsuri:
| Merry24 a răspuns:

O sa fii mai rapid ca trenul, mai iute ca fulgerul, deci devii flah...omul care alearga repede

| BOOBZen a răspuns:

Eu zic ca-i logic, iti va intari muschiul si cand vei fi mai puternic, vei avea mai multa agilitate.Eu cred ca te va ajuta

| costik a răspuns:

E prostie total aceasta iti intatreste muschi probabil dar precis ca nu are nici o legatura cu fuga

| NarutoGokuIchigoHarryPotter567443 explică:

Ms de raspunsuri :*