| anonim_4396 a întrebat:

Daca te doare spatele dupa ce ai ridicat greutati(desi ai stat in pozitie corecta) inseamna ca iti vor creste muschii spatelui sau inseamna ca l-ai cam stricat?

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Păi...cam depinde. Dacă te dor mușchii, n-ai nimic dar dacă durerea e de la nervii spinali comprimați cumva intre vertebre, atunci e o problmă

| Sn4k3 a răspuns:

Clar nu inseamna ca vor creste muschii laughing. Depinde de durere, poate fi durerea normala de dupa exercitiu, de la greutati, pozitie sau poate ai tu probleme cu spatele.

| HadesSs a răspuns:

Inseamna ca pozitia nu a fost chiar corecta si nu ai folosit centura happy

| Ha0t1c a răspuns:

Pozitie incorecta, greutati prea mari, incalzire necorespunzatoare etc