| Gabriella_Anna_Cristinna_1999 a întrebat:

Dacă vreau sa fac Exerciții pentru fese și am picioarele groase, cum pot sa fac s-a dus jos din grăsimea depusă pe picioare in timp ce fac pentru fese? Vreau sa fac pentru fese mai mult dar și sa am picioarele puțin mai mici, cum da le combin? Dau funda! Va rog cine știe sa îmi spună!

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Alergat si genuflexiuni

| KillaNoFilla a răspuns:

Ce ce ceri e un moft.Sunt ceva exercitii de fitness dar nu sunt semnificative doar daca accepti varianta sa storci lamaie intre fese.
Nu poti sa-ti lucrezi serios poponetul fara picioare.
Mersul pe bicicleta si alergatul te ajuta.

| ubox7007 a răspuns:

Mergi la sala si fa genoflexiuni cu bara in spate si intreptari, de asemenea cable kick si multe altele ( https://www.bodybuilding.com/exercises/ )

| dana78956 a răspuns:

Trebuie sa te ti de exercitii, sa faci in fiecare zi daca vrei sa ai un rezultat, sa mananci sanatos, sa alergi si aici ai exemple de exercitii https://youtu.be/v9QgsU1FM2s