| dyk3yy a întrebat:

Dati-mi niste videoclipuri cu antrenamente pentru skandenberg la masa speciala cu oameni, tehnici si antrenament cu greutati pentru skandenberg.

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Cauta in engleza, spre ex. pe youtube cauta "arm wrestling techniques" si gasesti tehnici de skandenberg ( arm wrestling = skandenberg )

2 răspunsuri:
| dyk3yy explică (pentru Cosmin86):

Ba da, si am cautat mult dar nu prea am gasit.

| Cosmin86 a răspuns (pentru dyk3yy):

Cauta in engleza, spre ex. pe youtube cauta "arm wrestling techniques" si gasesti tehnici de skandenberg ( arm wrestling = skandenberg )