| Duckey a întrebat:

Vreau sa fiu bun la skandenberg ce antrenamente imi recomandati cat timp, ce fel de tehnici? dau funda promit

Răspuns Câştigător
| ciprian1997 a răspuns:

Du-te la sala
Fa multe flotari si tractiuni(eu am bara in curte si i iecare seara fac 150, 200 tractiuni.
Sau ia-ti o gantera am una de 25 kg
fa un din astea cam o luna si o sa se vada rezultate.
dar trebuie sa te mentii dupa
Funda?

| Cosmin86 a răspuns (pentru ciprian1997):

150-200 de tractiuni pe seara = fix supra-antrenament, adica o tampenie. Si intr-o luna se vad rezultate din parti, mai ales daca bagi doar 3 mese pe zi sau faci sute de tractiuni si flotari / zi

Un muschi are nevoie de 48 de ore dupa un antrenament, altfel o sa ai progrese foarte lente.

| Cosmin86 a răspuns (pentru ciprian1997):

Sorry, uitasem sa dau reply, pentru tine era faza cu 150-200 de tractiuni / seara = fix supra-antrenament, adica progrese foarte lente.
Nu mai da sfaturi de copil mic

3 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Www.bratdefier.ro, intra si citeste acolo, nu te lua dupa sfaturi tampite sa faci sute de flotari/zi, de la oameni care nici macar n-au auzit de supra-antrenament