| Parlit a întrebat:

De cate ori pe saptamana sa fac brate?

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Evident ca O DATA. Oricum bratele se lucreaza si cand faci grupele mari ( spate, piept ), deci practic le lucrezi de 2 ori ( o data direct si o data indirect )

4 răspunsuri:
| anonimguy3 a răspuns:

O singura data pe saptamana lol. Cum a zis Cosmin86 deja, bratele le lucrezi si in alte grupe musculare ca piept, spate sau umeri.

| CosminLeanca a răspuns:

Eu personal lucrez bratele de 3 ori pe saptamana luni/miercuri si vineri.

| Cosmin86 a răspuns (pentru CosminLeanca):

Si de-aia o sa ramai un copil firav, cu prostia asta de antrenament happy

| fylnero19 a răspuns:

In primul rand daca esti deficitar pe brate acorda le prioritate(insemnand sa faci brate dupa ziua de pauza)si faza de cate ori sa faci brate poate varia de la o persoana la alta(la unii ii se refac mai rdp muschii la altii nu)eu zic ca de 2 ori e ok, dar ascultati corpul si vezi cum ti e mai ok tie.