| anonim_4396 a întrebat:

De ce doamna de sport a zis astăzi la antrenament la handbal colegilor mei:,, 0 goluri, nu puteți marca un gol cu portarul asta? "și în poarta eram eu și m-a mai întrebat de ce m-am pus pe banca și a țipat la mine.

7 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Asa si? Doamna o avea pregatire in domeniu si nu trebuie sa-ti dea tie raportul de ce a zis ce a zis. Maine, poimaine o sa vreti sa-i stabiliti voi si salariul!

| Violleta2022 a răspuns:

Ideal este sa o intrebi pe doamna de sport toate aceste intrebari, ca noi nu avem habar de ce a tipat la tine si de ce te-a pus pe banca, afara.

| ReddY25 a răspuns:

Cine știe

| Dragobeta a răspuns:

Tu te-ai pus pe banca in timpul meciului? Normal ca a tipat la tine, pentru ca trebuia sa aperi poarta.

| DavidutzAgache694 a răspuns (pentru Dragobeta):

M am enervat pe ea și m-am dus pe banca pentru ca a zis sa stau în poarta ca un coleg de al meu e titular la un meci are va fi luni și mie mi-a zis sa stau în poarta ca să dea și el niște aruncări la poarta... Nu pentru ca sunt bun m-a pus în poarta ci pentru ca nu avea portar

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru DavidutzAgache694):

Daca toti elevii ar face ceea ce faci tu, unde s-ar ajunge? Profesorul conduce ora si elevii trebuie sa faca ce li se spune. Dupa ce esti slab pregatit, mai esti si tafnos. Si mai ales lipsit de bun simt.

| Dragobeta a răspuns (pentru DavidutzAgache694):

A, de aia,, 0 goluri nu puteți marca un gol cu portarul asta? "
Deci pe langa ca esti slab, mai faci si mofturi. Nu ai procedat corect.
La ore, la orice ora, faci ce spune profesorul.