| Bogdim0t a întrebat:

De ce mi s-au evidențiat gambele si bicepșii în ultima perioadă dar fără să fac sport? Nu țin dietă, nu am slăbit (am aceleași kg de luni bune) și nu prea am avut activități care solicitau foarte mult mușchii de mult timp, înafara de acum puțin timp când mi-am renovat camera (am mutat puțină mobilă), care a durat mai puțin de o oră. Mi se pare că am făcut puțină mișcare și s-au evidențiat mușchii destul de mult. Poate fi de la genă moștenită sau că sunt încă la pubertate? (Nu sunt îngrijorat, sunt doar curios )

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Este doar imaginatia ta!

| Bogdim0t explică (pentru Violleta2022):

Nu-s chiar așa nebun doamnă, nu-mi imaginez chestii

| lpavel a răspuns:

Cum inainte nu faceai nimic iar acum ti-ai pus corpul in miscare, e normal sa se vada diferenta chiar daca tie nu ti se pare ca ai facut ceva special! Si apropo, de la dieta sau slabire nu ti se evidentiaza muschii, ba chiar din potriva! laughing iar genele iar nu au nici o legatura cu muschii tai! Structura osoasa are legatura cu genele tale dar muschii NU!

| MotoBlitz a răspuns:

Fiindcă crești, Sherlock rolling on the floor at wits' end