| AlexSkillz19 a întrebat:

De la ce varsta ati crescut considerabil in inaltime?

9 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Într-a 9-a, pe la 16 ani, aveam 1, 55. Apoi am început să cresc deodată și peste un an aveam cam 1, 67. Într-a 11-a aveam 1, 70 și de atunci am rămas așa.

| georgianasiiulia a răspuns (pentru Bacemi):

Eu am 1, 67 si am 13 ani.

andreia67
| andreia67 a răspuns:

Eu cel mai mult am crescut pe la 16 ani, printr-a zecea si a unspea. Cand am intrat la liceu aveam cam 1.60 si crescusem aproape nesemnificativ in ultimii 2 ani. Inaltimea la recrutare (17 ani si 7-8 luni) 1.69, inaltime finala 1.70.

| sorinake a răspuns:

De prin clasa a 9-a si eu am inceput sa cresc serios.
Chiar daca practicam sporturi de mic, explozia a venit pe moment. Deci poate tine uneori si de gena nu doar de sport.

| AnoAnonima0 a răspuns:

De la 12 ani.

| georgianasiiulia a răspuns:

Pe la 10 ani!

| Afagdsba a răspuns:

Ba sincer, in iarna am avut 1.58 ( 14 ani )
Acum am 15 si am 1.66. Am crescut destul de mult si cred c-o sa mai cresc

| Andreea278 a răspuns:

Pana in a 8-a am crescut pana la 1, 61.La liceu am scazut 2 cm laughingAcum am 1, 59 la facultate.Liceul te baga in pamantlaughing

| Marius_Marius_1997_5sah a răspuns:

Eu personal, am inceput sa cresc pe la 12-13 ani si procesul continua pana la 18-20 ani la baieti