| TheQuestionQuestionQuestion a întrebat:

Din experienta voastra, in cat timp se vad rezultatele rezistentei la fuga? Adica rezultatul fiind si mai multa rezistenta. Funda

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

În câteva luni de exercițiu poți ajunge la o condiție fizică decentă.

| TheQuestionQuestionQuestion explică (pentru OnuOnulică):

Prin fuga zilnica sau 2-3 alergari pe saptamana?

| OnuOnulică a răspuns (pentru TheQuestionQuestionQuestion):

Nu neapărat zilnică. Recomandat e să faci cât poți într-o zi și să nu te forțezi.

| Mihaivladmihai a răspuns:

Prin cam 10 iesiri de fuga de peste 2km poti sa iti cresti rezistenta cu 15-20 min