| PumpkinDoll a întrebat:

Ectomorf,mezomorf sau endomorf? Ce sunteti? Si mi se pare mie sau un ectomorf arata cel mai bine?

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu poti da definitile?

| RAY a răspuns (pentru PumpkinDoll):

Endomorf

| RAY a răspuns (pentru RAY):

Dar daca as slabi si as face sala as vrea sa fiu ca cel din mijloc, asta e genetic?

| RAY a răspuns (pentru RAY):

Am fost acum 5 ani Ectomorf

| PumpkinDoll explică (pentru RAY):

Cred ca da, nu m-am documentat deloc(ce am mai auit prin video-uri)Adica Bruce Lee de exemplu avea masa musculara faina, dar tot mic era, cred ca era ectomorf.

| raMLesS a răspuns:

Sunt mezomorf, am muschi, femeiwinkingwinking rolling on the floor