| Ibrahimovic a întrebat:

Era prin anii 90 un jucator de fotbal, de culoare (cred ca african) care in timpul meciurilor realiza multe "scheme". Imi puteti spune numele acestuia? Dau FUNDA!
P.S. Nu este Roger Milla, daca la el va ganditi!

Răspuns Câştigător
| Buresbista123 a răspuns:

Madjer? George weah? abedi pele?

| Ibrahimovic explică (pentru Buresbista123):

Abedi Pele era! Merci!

| VadTot a răspuns (pentru Ibrahimovic):

Te pricepi la fotbal cum ma pricep eu la... politica:)))
Poftim si citeste si documenteaza te~!~!

http://translate.google.ro/....../translate

| Ibrahimovic explică (pentru VadTot):

rolling on the floor)) rolling on the floor)) Habar nu ai ce e cu tine...
In primul rand Pele (brazilianul) nu a jucat deloc prin anii 90.
In al doilea rand nu era recunoscut pentru "scheme".
Si in al treilea rand nu este african. rolling on the floor))

| VadTot a răspuns (pentru Ibrahimovic):

Buna Dimineata! Pai eu am zis asa ceva?laughing))
Cred ca ai insolatie Na de aici.
""Ibrahimovic! intreaba:
Era prin anii 90 un jucator de fotbal, de culoare (cred ca african) care in timpul meciurilor realiza multe "scheme". Imi puteti spune numele acestuia? Dau FUNDA!

P.S. Nu este Roger Milla, daca la el va ganditi!

| Ibrahimovic explică (pentru VadTot):

Si am specificat eu in intrebare ceva despre Pele?!

| VadTot a răspuns (pentru Ibrahimovic):

Si tu unde vezi ca eu as fi spus ...Hai ca esti dus cu pluta rau de tot.

| Ibrahimovic explică (pentru VadTot):

Daca nu ai ce sa zici de-acu, mai bine taci ca te faci de rusine...
Mi-ai dat un link despre Pele, dar acesta nu are nici o legatura cu ce am cerut euwinking

| VadTot a răspuns (pentru Ibrahimovic):

Esti cumva fata?
sigur esti si blonda.

11 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Cred ca te referi la Abedi Pele, un jucator complet ce si-a dus echipa de club(Marseille) la performanta de a castiga UCL.