| dienutza_7586 a întrebat:

Eu, acum am 9 ani, dar mama, cand ave-am 4 ani mi-a promis ca la 5 ani ma da la balet si nu ma mai dat straight face sh sunt foarte gratzioasa sh talentata la dans dar nu-mi place baletul, noroc ca nu-s ori cum...trebuie sa ma duc neaparat la dansuri, toata lumea mi-a zis c-am talent ce sa fac? unde sa ma duc? sunt din targovishte, daca m-ati putea ajutaaaaaa! plsss...

Răspuns Câştigător
| katy a răspuns:

Pai danseaza mai mult prin casa ca sa vada ca asta iti doresti de fapt
si roaga-i sa te lase sa mergi la dansuri