| Xenoverse1 a întrebat:

Exista posibilitatea sa se înghețe campionatul de fotbal din Spania?

Parerea mea ar trebui sa nu se mai reia si sa ia exemplul Franței.

6 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Cica se reia pe la mijlocul lui iunie, dar si Serie A s-ar relua pe atunci, spun insa surse neoficiale.

Hai cu Premier League-ul! Bundesliga deja se reia, e oficial ca de sambata viitoare. Usor-usor revine fotbalul, prea mult ne-a lipsit tuturor, chiar daca va fi trist pentru ca nu se va juca in conditii prea optime, vedem ce o sa fie.

| Drimmero a răspuns:

Acum am citit mai bine, aveti morcovul in dos ca daca se va juca pe teren va ia Realul fata? Se simte frica barcelonistilor, disperarea va cuprinde, de cand s-a bagat VAR-ul nu mai puteti face smecherii, mediocritatea e aproape.

| Xenoverse1 explică (pentru Drimmero):

Barcelona poate câștiga campionatul dacă se străduiește mai mult.

| JicaContra a răspuns:

Who the fock carez?!?

| anonim_4396 a răspuns (pentru JicaContra):

Poate pune la pariuri sportive si voia sa stie.

| JicaContra a răspuns (pentru anonim_4396):

Aha, ok, mercic!