| anonim_4396 a întrebat:

Fac exercitii de masa musculara cu gantere reglabile acasa.in 4 luni am crescut de la 33 la 36 cm (ambele incordat)

Dar problema e ca bratul neancordat are 32cm. E normal sa fie o diferenta asa de mare?
Inca ceva, antebratele au 30cm (nu le lucrez separat) sunt cam mici sau sunt bine deocamdata?

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Luisa787 a răspuns:

E ok, nu te astepta ca antebratele sa fie mai mari ca bratele.

| Luisa787 a răspuns:

E ok, nu te astepta ca antebratele sa fie mai mari decat bratele, esti perfecr