| Xenaaaa a întrebat:

Fac kangoo jumps de 3 ori pe saptamana.am 50 de kg,1, 65 si 50 de kg, vreau sa ajung la 47big grin in afara de kangoo, merg pe jos zilnic in jur de 4 km.de mancat ..cu paine nu,rar putina neagra, dulciuri nu am mai mancat de ceva timp.ce-as mai putea sa fac? fundita.tin sa mentionez ca as vrea cam intr-o luna 2 sa slabesc cele 3 kg

3 răspunsuri:
| MioaraParalescu a răspuns:

Pai alergatul si inotul sunt cele mai bune daca vrei sa slabesti repede.Sau daca nu iti place alergatul ai putea sari coarda jumatate de ora pe zi si te vei vedea si rezultate happy
Bafta la slabit!

| LegionarulRoman a răspuns:

Ai citit ce ti-am scris la o intrebare precedenta a ta cu Kangoo Jumps?

| Antonio2652002 a răspuns:

Ca sa slabesti rapid trebuie sa mananci fructe si legume mai mult ciorba si nu manca fastfood nici mancare careti face greata. dulciuri de 2 ori pe septamana 1 decat si alearga mult :Sper ca te-am ajutat FUNDA?