| denispop14 a întrebat:

Flotările pe genunchi sunt si ele benefice pana cand reusesc sa le fac si pe cele normale corect?

7 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Da.

| Dalmore a răspuns:

Da.

| Ralena a răspuns:

Sigur, cresti numarul de flotari pe genuchi zilnic, dupa care incerci o flotare izometrica, apoi una normala si le cresti progresiv. Atentie ca flotarea este, alaturi de tractiuni, unul din cele mai compexe exercitii de baza, si in functie de pozitia corpului, mainilor si tipul de flotare, lucrezi diverse grupe musculare.

| LoremIpsum a răspuns:

Depinde pe genunchii cui. Există riscul să degenereze în felaţie.

| denispop14 explică (pentru LoremIpsum):

Moor?

| LoremIpsum a răspuns (pentru denispop14):

Nu, stai liniştit. Fă-le cum poţi.

| Louys a răspuns (pentru LoremIpsum):

Esti nebun XD