| Randomone a întrebat:

Hei.Daca port marimea 40 in general la orice tip de papuci dar nu au in stoc sa imi cumpar 39, 5 sau 41 la nikeuri air? precizez ca am o pereche de puma 39 dar ma strang putin, nu sunt lejere.

3 răspunsuri:
| Gatsby a răspuns:

Daca iti cumperi mai mici, probabil nu o sa iti fie buni decat catva saptamani sau poate ca isi mai dau drumul pe parcurs. oricum, mai mari sa nu iti cumperi ca eu mi-am cumparat odata niste papuci cu un numar mai mare si s-au facut foarte naspa. s-au botit si s-au lasat in parti! sa stii ca marimea nu e intotdeauna aceeasi, deci mai bine astepti pana sunt in stoc sau iti cumperi 39, 5

| PaolaS a răspuns:

40,5 cred ca ar fi perfecte..am marimea 38, dar nikeurile imi sunt de 38, 5winking

| Vamprett a răspuns:

Daca porti 40 cumpara-ti marimea 41 pentru ai avea mai mult timpwinking. Bafta!