| MarijuanaFanNr1 a întrebat:

Hei salutare va rog sa ma ajutati sunt baiat am 13 ani 84 de kg si 1, 76 ianltime am fost la multe sporturi inscris,dansuri,sala,basket,fotbal, ciclism, etc dar nu mi-au placut si insfarsit am gasit un sport care mi-ar placea foarte mult este vorba de box i-am zis si la mama si la tata ca imi place vreau sa ma inscriu dar ei spun ca nu e fain ca nu stiu ce ca o sa am nasu rup am zis ca eu vreau sa ma duc nu imi pasa cami iau bataie sau ca castig imi place sportu dar mama si tata nu-s de acord va rog ajutati-ma cum sai conving mama spune ca e un sport periculor si naspa si tata spune ca numai golani merg la box si ca cica instructoru sparte nasu ca as trebuie si din astea va rog ajutati-ma sa-mi conving parinti am 13 ani 1, 76m si 84kg si sunt baiat

Răspuns Câştigător
| Theaxniz a răspuns:

Este periculos ei vor sa te protejeze eu fac wrestling nu este asa periculos ca boxul dar spune-le ca este pe raspunderea ta poate ar trebui sa incerci mai intai sa vezi daca esti rezistent si daca vei putea face fata esti chiar bun la inaltime si kg pentru box daca iti place le spui imi pare rau dar chiar imi place acest sport chiar vreau sa il practic dar daca nu iti va placea o sa continui sa iti placa alt sport oricum bafta!

| MarijuanaFanNr1 explică (pentru Theaxniz):

Mersi frate de rezistenta n-am nimica pot sa rezis adica am picat cu bicicleta in prapastie si n-am plans am avut niste rani deci mersi acum incas in tratament de la accident dupa ce incepem scoala o sa le spn si mersi da-mi idul tau?

| Theaxniz a răspuns (pentru MarijuanaFanNr1):

Han_daniel_97@yahoo.com

| Theaxniz a răspuns (pentru Theaxniz):

Cu h mic

6 răspunsuri:
| Iяiηα a răspuns:

Fa greva foameirolling on the floor

| cristy3991 a răspuns:

Zile ca nu te mai duci la scoala daca nu te lasa.

| valentyn32 a răspuns:

Eu am fost la box 6 luni si prima oara daca nu esti atent iti sparge nasul sau o sa incerce sa til rupa, te pune sa te lupti cu el si daca nu esti in garda si tea prins tila spart, dar du-te vorba lu cristi spune-le ca nu te mai duci la scoala laughing